Vůdštok 2017

30.06.2017 18:00 - 02.07.2017 2:00

Účinkující:

Další účinkující:

De La Mente, Goon Squad, Tennessee Strange, Evilasmodel, Lord Skull, Sounds of Occupation, Chulio chulio a Alphones

Typ akce:

Festival

Místo konání:

hřiště TJ Sokol

Kraj:

Jihomoravský

Město:

Uhřice

Země:

Česká republika

Oblíbený festival celého okresu Hodonín se letos přesune na fotbalové hřiště do Uhřic, kde už se na nás všichni moc těší. Čeká nás možná 16. ročník, možná jiný, protože nikdo neumí počítat. Každopádně hurá!Pátek bude již tradičně patřit písničkářům z okresu Hodonín i z větších dálav. Vstupné dobrovolné do klobouku. V sobotu od 14.00 navštivte představení divadla Kufr a kohout, které je určeno nejen pro děti. Od 17.00 pak vypuknou koncerty kapel. Vstupné bude jako vždycky 100 Kč.Krom piva, vína a sodovek a klobásky z výčepu můžete počítat s veganským guášem (omezené množství, kdo dřív přijde, ten se nabaští!) a s čajovnou.

V pátek zahrají písničkáři:

V sobotu zahrají kapely:

 

Víte, co pro vás ještě chystáme? Někdy v průběhu soboty si dáme poiový workshop. Že co to je, to poi? No, možná to znáte od Jaruny jako pojeby. Křovák tomu říká ještě hůř. Je to závaží na provázku, kterým kolem sebe točíte, v každé ruce jedno. Různě s tím točíte. A když to pak umíte, tak to zapálíte a děláte fire show.

Pokusíme se přivézt někoho, kdo to umí trochu víc než my, doufáme např., že to vyjde Marc Ell Ant, která by v tom krásném případě mohla předvést i něco svítícího v pátek večer. No, a když nikoho neseženem, tak se budeme učit navzájem to, co známe, a zkoušet společně nové věci.

Pokud se chcete zúčastnit, vemte si s sebou podkolenky nebo nadkolenky a dva prázdné nafukovací balónky (kondomy budou taky stačit). Balónky se naplní pískem nebo syrovou rýží, dají se do těch podkolenek a cvičné poi jsou na světě. Nebo si je vyrobte jakkoli jinak. Stačí třeba připevnit tenisáky na provázek. A pojďte se učit točit. Je to fajn. Jak moc fajn, se můžete inspirovat v těchhle videích, která v Thajsku natočil Tihlařík Pavel. Nebo mrkněte na youtube, je tam toho spousta:https://www.youtube.com/watch?v=96Ud1dxqXUI a https://www.youtube.com/watch?v=pYI1hYVsZE8 a tak.

Těšíte se?

Fotogalerie

Vůdštok 2017