BASTARD

Zobrazení profilu: 9405x

Kategorie: Kapely
Žánr: Hard Rock
Vznik kapely: 1993
Město: Havířov
Kraj: Moravskoslezský
Země: Česká republika

Biografie

Nekonečná cesta - 1. místo v České desítce na radiu RockZone !!!

Tak se to podařilo !!!Děkujeme všem kdo jste nás kliknutím dostali na 1 místo v České desítce.

Před festivalovou sezonou je to parádní povzbuzení a moooc všem děkujeme. Zachovejte nám přízeň i tento týden na :

https://www.rockzone.cz/ceska-desitka

 

Příprava CD a koncertní sezona 2019

Pilně makáme na věcech na připravované CD a těšíme se na koncerty!

Co myslíte,který velký festival ještě příbude?

15. 06.  -  Petřvaldský otvírák,Petřvald

29. 06.  – Vendryne, SLEZSKA NOC

12.07. - KARVINÁ ROCKS

14.07. - MASTERS of ROCK, Vizovice

19.07. - Souboj rebelů, Rožnovp/P

20. 07.  – K7 Kilian Gang Motosraz, Voderady

27. 07.  – Kylesovice,HOLBA ROCK NA GRILU

27.07. - Václavovická rokle

03. 08.  – OSTRAVA - Dolni Vitkovice, OSTRAVA V PLAMENECH

03.08. - VI.retro rock karneval, Markvartovice

10. 08.  – HRÁDEK, Slavnosti Belka 2019

17. 08.  – Moravský Krumlov, ROCK HEART

 

BASTARD – 2. místo v TV ROCKPARÁDĚ

Video klip „Nekonečná cesta“ opět postupuje, tentokrát z druhého místa, takže nás můžete dál podpořit, když pošlete váš hlas od 1. do 19.ledna do půlnoci a to v rubrice „HLASUJ PRO SVOJI KAPELU“ na www.rockparada.cz . Zařadíte se tím automaticky do slosování o velký balík super rockových cen.

 

Přejeme Vám všem pohodové a klidné Vánoce,

vše nej do Nového roku a těšíme se na setkání

na koncertech !!!

 

 

 

NEKONEČNÁ CESTA - 2.místo v prosincové TV ROCKPARÁDĚ

Děkujeme vše fanouškům za předčasný Vánoční dárek a squěllé 2.místo a tím pádem opět další postup do lednového kola,kde už nám hrozí "zlatý padák". Díky všem za podporu a Vaše hlasy, zůstaňte s námi i v lednovém hlasování ! Mějte se fááááájn !!!

" Nekonečná cesta " v prosincové TV Rockparádě!

 Od 1.prosince můžete opět hlasovat pro naši  hitovku na  TV Rockparada                                                                                                        

 14.10. - BONFIRE & BASTARD, Masters of Rock Cafe,Zlín

Bonfire vyráží na podzim na turné s novým albem „Temples Of Life“ a 14. října navštíví i zlínský klub Masters of Rock Cafe. Doprovázet je bude hard rockový BASTARD z Havířova. Vstupenky na koncert je možné zakoupit na www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2018-Bonfire nebo prostřednictvím předprodejních sítí TicketPortal, Ticketmaster a TicketStream za zaváděcí cenu 650 Kč platnou do konce srpna.

 

Rocková zpovědnice na Radiu BEAT!!!

Hostem Honzy Hamerníka je tento týden kapelník a bubeník havířovské kapely BASTARD Mojmír Krochmalný.Dáme něco moravsko-slezského hard and heavy! Já se těším, bude to fajn!Poslouchejte v úterý 13.2. od 20 hod na frekvencích radia BEAT !

BASTARD - kapela roku 2017 v CZECHparádě na TV REBEL !!!!

Hezčí dárek k Vánocům jsme od našichh FANS nemohli dostat, moc si toho vážíme a děkujeme Vám !!! Hezké a pohodové Vánoce a hlavně ... Mějte se faaaaaaaaaaajn !!!!

 

BASTARD na " BEST OF KREYSON TOUR 2017 "

Láďa Křížek sestavil současný KREYSON se světoznámými muzikanty a představil kapelu ve hvězdné sestavě: kytary - Roland Grapow (MasterPlan, ex-Helloween) a Michal Kůs (EAGLEHEART), basová kytara - George Rain (CITRON, SEBASTIEN) a bicí - Mike Terrana (ex-Rage, ex-Tarja Turunen). Po úspěšných vystoupeních na třech největších festivalech v České republice připravují nyní koncertní turné. Kapela navíc pokračuje ve spolupráci s britským producentem Chris Tsangarides, s nímž právě chystá druhou píseň současného KREYSONu! Tu představí, vedle největších hitů, na nadcházejícím turné, které zavítá do sedmi českých a moravských měst!Půjde o jedinečnou událost na české hudební scéně, kdy, vedle nenapodobitelného zpěváka Ládi Křížka, stanou poprvé na samostatném turné muzikanti "par excellence" - světoznámý bubeník Mike Terrana a ex-kytarista legendárních HELLOWEEN, Roland Grapow. Hudebníci, jací ještě nikdy nebyli součástí žádné heavy metalové kapely v naší zemi.Sen mnoha fanoušků největších Křížkových hitů, které v tehdejším Československu formovaly vkus celé rockové generace 90. let, se stává skutečností! Spolu s těmito hity zazní také zbrusu nové písně aktuální sestavy...Speciálním hostem turné budou havířovští hard-rockeři BASTARD. Kapela, v jejíž řadách najdeme bývalé členy CITRONu, či DOGY, působí na scéně od roku 1993. Po nedávném znovuvzkříšení je opět aktivní na tuzemských podiích i ve studiu a její koncerty jsou čím dál populárnější.BEST OF KREYSON TOUR 2017(host: BASTARD)28.11. Brno (KC Semilasso) 29.11. Ostrava (Garáž)01.12. Zlín (Masters of Rock Café)02.12. Karlovy Vary (LD)06.12. Česká Lípa (KD Crystal)07.12. Hradec Králové (KD Střelnice)09.12. Praha (KD Ládví)

 

EP " BASTARD ... na start " můžete objednávat na : n.b.e@seznam.cz , EP - 70 Kč, poštovné - 50 Kč

Havířovští hard rockeři BASTARD právě dokončili ve studiu Citron nové EP, na kterém uslyšíme tři zbrusu nové skladby a dvě starší živé věci, natočené v dubnu 2016 v olomouckém S-klubu při příležitosti společného turné s Citronem. Produkce se ujal kytarista Citronu Djordje Erič, známý např. z produkování desek kapely DOGA. Nové EP pod příznačným názvem „Bastard na start“ evokuje loňský comeback kapely po dlouhých jednadvaceti letech a je jakýmsi předkrmem před regulérní deskou, kterou BASTARD plánuje vydat na konci roku 2017. Nové EP pak BASTARD pokřtí 28.ledna v havířovském klubu Stolárna se vzácnými kmotry a za asistence brněnských ďáblic LORETTA a slovenské party ROCK IS BACK.

Za oficiální vznik považuje kapela rok 1993 ve složení: Láďa Tomis (ex Hrot, Doga, Sjetý Gumy, LTB, nyní J.Schelinger revival Ostrava) - zpěv, Ladislav Krečmer (ex Citron, Tanja) - kytara, Libor Štumpfe - kytara, Petr Galambica - basová kytara a Lumír Outrata - bicí.

Po rozeslání prvního demosnímku dostává kapela nabídku ke spolupráci od firmy Monitor EMI. Podepisuje s ní smlouvu a jako první natáčí ve studiu "Propast" Petra Jandy cover - verzi písně Katapultu "Máš na to být víc" (CD, MC 13 fláků od Kaťáků). Před natočením debutového alba s názvem "Bastard" v roce 1994 opouští formaci kytarista Libor Štumpfe a bubeníka Lumíra Outratu nahrazuje Stanislav Hovadík. V této sestavě natáčí kapela CD ve vyhlášeném studiu "C" Radima Pařízka. V témže roce vyráží jako hlavní předkapela Kabátu na turné "94 po celé ČR, kde se jako druhý kytarista připojuje Petr Nastulczyk (ex Doga). K albu "Bastard" byly vydány dva promosingly a natočen videoklip. Před touto deskou se Bastard objevil na několika CD kompilacích (mj. Rockové balady, Rokenrol až namol). Po tomto úspěšném vzestupu pak v roce 1995-6 přestává být kapela aktivní a prakticky dochází k jejímu zániku.

V červenci 2015 dva z klíčových členů, Láďa Tomis (zpěv, texty) a Ladislav Krečmer (kytara, hudba) začali uvažovat o znovuvzkříšení této formace a začínají podnikat první krůčky.

Od října 2015 je kapela kompletní a připravuje svůj návrat na rocková pódia i do natáčecího studia.

Na jaře 2016 se zůčastníme v roli předkapely Rebelie Rebelů Radegast Tour 2016 legendy českého heavy –metalu CITRON.

 

Bastard tedy jsou: Láďa Tomis - zpěv ,Ladislav Krečmer - kytara, Pavel Škarpa - kytara, Jarek Jedlička - basová kytara, Mojmír Krochmalný – bicí

Zobrazit více Zobrazit méně

Sledujte nás na facebooku:

BASTARD
BASTARD
počet hlasů: 2811

Mp3

Fotogalerie