Druhá identita

Zobrazení profilu: 1811x

Kategorie: Kapely
Žánr: Pop-rock
Město: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Země: Česká republika

Biografie

Druhá identita je pop-rocková kapela, která se skládá ze dvou dívek a chlapců, kteří milují hudbu. Kapela vystupuje v klubech, městských akcí, festivalech, ale i plesech či vernisážích. Je schopna vystoupit i v akustické či unplugged verzi, kde se dokáže i sama nazvučit a vystupuje i pod názvem 2(L)ide (odvozeno od Druhé identity), jedná se pouze o část kapely zpěvačku Lucii a kytaristu a zpěváka Láďu.

Obsazení kapely: Lucie Koutníková – zpěv; Ladislav Novotný – kytara, zpěv; Nikola Sádovská – bicí; Petr “Kraken” Kratochvíl - baskytara

 

Druhá identita hraje především svůj vlastní repertoár, ale dokáže nabídnout i známé popové i rockové hity. Standartní doba vlastního repertoáru je 45 - 50 minut. Tahle partička vznikla v září 2010 a má za sebou zajímavé projekty. Například vytvoření písně pro Magistrát hl. města Prahy k podpoře středních odborných škol a učilišť kampaně “Já nejsem z gymplu!”, či vzpomínkového koncertu “Queeni pro Hradec, Hradec pro Queeny” v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.

Kapela má ráda zajímavé výzvy a projekty, a proto ve svém novém klipu oslovila tanečníky ze souboru taneční konzervatoře hl. města Prahy - Bohemia Balet, kteří tančili za provozu na jejich píseň Na horské dráze v nákupním centru Palladium moderní tanec.

Zobrazit více Zobrazit méně

Sledujte nás na facebooku:

Druhá identita
Druhá identita
počet hlasů: 2