Paradoxy

Zobrazení profilu: 2700x

Kategorie: Kapely
Žánr: Rock
Vznik kapely: 1979
Město: Milevsko
Kraj: Jihočeský
Země: Česká republika

Biografie

Kapela PARADOXY vychází z osvědčeného repertoáru původní sestavy PARADOX, která plnila sály při tancovačkách před neuvěřitelnými 30 lety. Původní songy jsou doplněny novějšími vlastními. Z původního PARADOXU zůstal kytarista a autor většiny skladeb Petr Kortánek. Nové tváře v kapele jsou Martin Jindrák - zpěv,(Tři Bečky), Petr Kabát - basová kytara, (Pohoda – rock, Kentaur,Pučmeláci – band), Tereza Kortánková - klávesy, Ondra Piroutek - bicí (Marimba), Jaromír Kabát - solová kytara (Allegro, Kentaur, Fantom) a jako občasný host Megí Houdková - housle. Všichni tito muzikanti jsou ostřílení mazáci, kteří mají po muzikantské stránce ledacos za sebou a měli by tedy být zárukou toho, že posluchač uslyší kvalitní a bezprostřední živou muziku :-)

Co se týče aranžmá skladeb, tak všechno hrajem na živo, bez použití všech dnes již běžně dostupných technických vymožeností. Ctíme heslo - co uhrajem , to uhrajem, co neuhrajem tak prostě neuhrajem.

            Mimo různé koncertování a taneční zábavy (zábavy nás fakt pořád dost bavěj), se kapela intenzivně věnuje autorské a studiové práci. Výsledek tohoto snažení je vydání autorského 2CD "Mezi póly" v prosinci 2009 a CD "Je to na tobě" v listopadu 2014.

S Paradoxama se můžete setkat po celé České republice, ale převážně ponejvíc v Jihočeském a Středočeském kraji.

Zobrazit více Zobrazit méně

Sledujte nás na facebooku:

Paradoxy
Paradoxy
počet hlasů: 19

Mp3

Fotogalerie