Soutěž o 2 vstupenky na koncert skupiny IRON MAIDEN

Iron Maiden je anglická heavymetalová skupina založená v roce 1975 baskytaristou Stevem Harrisem. Kapela se stala legendární nejen díky své hudbě, ale také díky svému maskotovi Eddiemu, který se objevuje na obalech všech alb a singlů kapely (kromě prvního singlu „Running Free“). K roku 2010 prodali přes 95 milionů alb a dostali jednu cenu Grammy. Získali mnoho dalších cen, mezi které patří Ivor Novello Awards, Juno Award či Brit Awards.

Do roku 2015 skupina vydala celkem šestnáct studiových alb, na kterých v různých obdobích zpívali tři zpěváci − Paul Di'Anno (dvě alba), Bruce Dickinson (dvanáct alb) a Blaze Bayley (dvě alba). Jediným stálým členem skupiny zůstal Harris, na všech albech se však podílel i kytarista Dave Murray. Nejdelší období skupina odehrála s dvěma kytaristy. Od roku 1999, kdy se vrátil Adrian Smith, ve skupině hrají tři − Murray, Smith a Janick Gers, který Smithe v roce 1990 nahradil.

Otázka:

Který z kytaristů nehraje ve skupině Iron Maiden?


Soutěž o 2 vstupenky na koncert skupiny IRON MAIDEN

Losování proběhlo dne 30.6.2016 ve 13:00 hod. 

Správná odpověď byla Eddie Van Halen  (odpověď č.2)

Výhercem této soutěže se stává Jaroslav Polák ze Žatce. GRATULUJEME :-) 

 

 Pravidla soutěže

 1. Pořadatelem a organizátorem soutěží na serveru MuziMax.cz  je společnost Marphol Media Production s.r.o.

 2. Soutěže se může zúčastnit jakákoli fyzická osoba způsobilá k právním úkonům, s doručovací adresou na území ČR.

 3. Soutěž začíná okamžikem zveřejnění soutěžního článku s otázkou a končí dnem uvedeným v detailu soutěže.

 4. Každé ze soutěží se smí zúčastnit jedna osoba pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.

 5. Vítězem soutěže se stane soutěžící, který správně odpoví na dané(ou) otázky(u) a který bude pořadatelem následně po ukončení soutěže vylosován.

 6. Losování proběhne do tří pracovních dnů po skončení soutěže a bude provedeno způsobem zajišťujícím náhodnost výběru bez možnosti výběru výherce jakkoliv vědomě ovlivnit.

 7. Výherce o své výhře bude vyrozuměn prostřednictvím e-mailu a to nejpozději do pěti pracovních dnů od losování.

 8. Výhra bude výherci předána nejpozději do třiceti dnů od ukončení soutěže a to na adresu uvedenou výhercem.

 9. Pokud výherce do sedmi kalendářních dnů neodpoví na e-mail nebo neposkytne potřebné informace pro vydání výhry, jeho cena propadá bez možnosti náhrady.

 10. Pořadatel soutěže nenese odpovědnost za ztrátu, poškození či jiné nedostatky zapříčiněné třetí osobou (subjektem) tj. v tomto případě dodavatelem. Případné vady výhry se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů. Pořadatel tak není vůči soutěžícím jinak zavázán a soutěžící nemají nárok na jakákoli jiná plnění ze strany pořadatele než ta uvedená v těchto pravidlech.

 11. Pořadatel soutěže taktéž neodpovídá za jakékoli technické problémy spojené se zasláním emailových zpráv.

 12. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu podmínek soutěže, stejně tak jako výhry, odložení soutěže, přerušení či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže.