Kapela Fate Magazine představuje zbrusu nový singl a videoklip Waste your time!

Kapela Fate Magazine představuje zbrusu nový singl a videoklip Waste your time!

14.11.2022 - 12:03

Zprávy

Skladba Waste your time zároveň na trh uvede novinkové album Beztíže, které vyšlo 28.10. Přesně po 14 letech, 14 nových autorských písní nabitých pozitivní energií, díky které se i kapela Fate Magazine dokázala vrátit na hudební scénu!

Singl WYT (Waste your time) je o vztahu dvou lidí, kde by jeden z partnerů rád, všemi dostupnými silami, ovládnul toho druhého. „Naše srdce nám vždy napoví, jestli naše životní cesty a vztahy jsou pro nás to pravé. Stačí mu jen naslouchat a najít sílu k rozhodnutí. Song je energická tempovka, která posluchače rozhodně nenechá stát na místě"  říká frontman kapely David Adámek. Waste your time má i svoji českou verzi, která nese název Beztíže.

"Stejně tomu bylo i u úspěšného singlu Runaway. Vlastně na celé nové desce kombinujeme čestinu s angličtinou, baví nás to a pro naše fanoušky to není nic nového. Za mě osobně je díky tomu deska hodně barevná, osobitá, některé texty jsem měl prostě potřebu nazpívat česky a tím i určitou osobní zpověď přiblížit více našim skalním fans" dodává David. Ke zmíněnému singlu natočila kapela i videoklip, který vychází práve těd. Mix a master obstaral Johny Rainbow, se kterým FM spolupracovali na všech skladbách. Rok 2023 bude pro Fate Magazine i návratovým rokem na koncertní pódia, na což se všichni velmi těší a momentálně veškerý svůj volný čas tráví ve zkušebně. Koncertní křest alba Beztíže proběhne 10.12.2022 v Teplicích, odkud kapela pochází a kde má obrovskou fanouškovskou základnu.

Více informací na www.fatemagazine.cz a na sociálních sítích kapely.

Fotogalerie