Rumpál vydává v novém remasteru album

Rumpál vydává v novém remasteru album

28.01.2016 - 14:00

Zprávy

Samostatné album „RUMPÁL - CO JSME SI SCHOVALI“ vychází již 5. února 2016 na CD/LP!

Po loňském velkém návratu na scénu je tu další připomínka zlínské kapely Rumpál! Vychází samostatně album z roku 2002, které je nově remastrováno!

Původně jako součást výpravného boxu 4CD, 5LP, DVD a knihy (Rumpál Limited 1995-2015), nyní samostatně: nově remasterovaná podoba alba z roku 2002 Rumpál – Co jsme si schovali – album, které však vyšlo až v roce 2015.

Hudebníci Pavel Kačes Husár (basová kytara, zpěv), Jiří Vaculík (elektrické kytary), Honza Janík (elektrické kytary) a Petr Chmela (bicí nástroje, zpěv), doplněni trvalým hostem Klementem Jochymkem (kytary, klávesy), tenkrát ve studiu "V" ve Zlíně natočili dvanáct zajímavých rockových skladeb, opatřených texty Libora Pločka, ale také Lou Fanánka Hagena a Karla Markytána. Tehdy nevydané, vlastně zdánlivě zapomenuté, album vykazuje značnou vitalitu i po téměř patnácti letech od vzniku.

V bookletu jsou kompletní texty a přitažlivé fotografie, to vše elegantně zabaleno brněnským foto/grafikem Hanušem. Album Rumpál – Co jsme si schovali je k dispozici ve formátu CD a LP, tedy potěšení nejen pro fanoušky kapely, ale i všechny zájemce o originální moravský rock.

Zdroj: Supraphon