Seriálová komisařka zazpívá s populární slovenskou skupinou Fragile

Seriálová komisařka zazpívá s populární slovenskou skupinou Fragile

11.02.2016 - 14:27

Zprávy

Oblíbená slovenská vokální skupina Fragile, se kterou působí v Čechách stále obsazovanější a oblíbenější herečka Soňa Norisová, vyjíždí koncertovat po českých a moravských městech. Své již druhé samostatné tour po České republice odstartuje v pondělí 15. února v pražské Malostranské besedě od 20,30 hodin.

Skupina Fragile je jedinečná svými působivými a cappella aranžemi světových rock – pop hitů a řadí se právem nejen ke slovenské, ale i k evropské špičce. Na jejich repertoáru najdete skladby od interpretů jako Sting, Stevie Wonder, Lord, Richard Müller, Karel Gott, Jason Mraz, Pharell Williams a mnoho dalších, vystoupení tak zasáhne široké publikum a na své si přijde opravdu téměř každý. Koncerty jsou živelné, plné energie, nadšení a skvělého humoru. 

Skupinu Fragile vede dirigent a producent Braňo Kostka a tvoří ji populární osobnosti, které můžete znát z různých televizních seriálů, muzikálů a divadel: Soňa Norisová (soprano), Jana Golis (soprano), Helena Krajčiová (alto), Svetlana Rymarenko (alto), Slavo Košecký (tenor), Vilo Csontos (tenor) a Kamil Mikulčík (bass). Za svou originální tvorbu byli již v minulosti několikrát oceněni. Například již dvakrát se stali Hudební skupinou roku v diváckých cenách OTO, dále jsou držiteli Krišťolového krídla za album roku či jsou společně s Richardem Müllerem čtyřnásobní majitelé platiny za alba Hlasy a Hlasy 2.

„Na Slovensku jsou Fragile velmi populární a ani u nás v Čechách nemají málo příznivců. Jednak již loni u nás absolvovali své samostatné turné, ale mnoho fanoušků si získali také během tříletého vystupování v projektu Hlasy s Richardem Müllerem. Nejznámější pro české diváky je bezesporu herečka Soňa Norisová, kterou mohli vidět v různých českých televizních seriálech, jako třeba teď nově ve V.I.P. vraždách,“ dodává šéf produkce Malostranské besedy David Dvořák.

Zdroj: TOPART MEDIA