Kapela Marian&333 pokřtila svůj singl s videoklipem

Kapela Marian&333 pokřtila svůj singl s videoklipem

15.03.2016 - 08:36

Reportáže

Dlouho očekávaná událost se ve včerejších večerních hodinách stala skutečností! Ostravská kapela Marian&333 uspořádala slavnostní křest svého singlu „Láska na splátky“, ke kterému byl natočený stejnojmenný videoklip, jeho oficiálním kmotrem byl frontman kapely MIRAI – Mirai Navrátil.

Večer začal přesně v 21:15, kdy se v útulném klubu Corrida tísnilo již několik desítek zvědavých lidí. Po krátkém úvodu následoval první bod programu – minikoncert kapely Marian&333, která zahrála pět svých největších hitů – Chudý a bohatý, Války, Ztracený parfém, Kalendář, Ostrava.

Po vystoupení přišlo první překvapení večera, kdy byl na pódium pozván Mirai Navrátil, který na baskytaru a za doprovodu kapely zahrál svůj rádiový hit „Cesta z města“. Poté přišel na řadu křest samotný, kdy byli na pódium pozváni hlavní aktéři klipu (Marie Majerníková, Michaela Brusová, Martin Hora) a jeho režisér Martin Stuchlý. Nejdříve si vzal slovo frontman kapely Marian&333 – Marián Olašin, který poděkoval celému týmu za spolupráci a všem lidem za podporu a následně Mirai popřál vše nejlepší kapele do nového startu.

Následovalo promítání klipu samotného, jehož konec byl zakončen bouřlivým potleskem přibližně šedesáti páry rukou. Po klipu si tři šťastní vylosovaní výherci odnesli dárkový balíček v podobě CD kapely Marian&333 a bonusového DVD, které obsahovalo videoklip a mp3 skladbu „Láska na splátky“. Na závěr události si tvůrci klipu připravili poslední překvapení – promítání tzv. „Filmu o klipu“, který obsahoval vystřižené a často velmi vtipné nepovedené scény z natáčení.

Po ukončení oficiální části zhruba v 22:30 se večer nesl v duchu kapely Marian&333, kdy DJ pouštěl všechny jejich písně. Jelikož akce poté pokračovala do brzkých ranních hodin, dokazovalo to, že byla velice povedená.

Při osobním pohledu a následných krátkých rozhovorech s kapelou jsem přesvědčen, že tato parta mladých lidí dělá svou práci poctivě, dobře a rozhodně se neztratí v hudební branži.

Zdroj: Marian&333